101 Okey – İnternetsiz APK

101 Okey – İnternetsiz APK

(7349)Board, Games

Informations sur l'application of 101 Okey – İnternetsiz APK

Nom de l'application 101 Okey - İnternetsiz
Nom du paquet com.hyilmaz.okey.yuzbir
Version actuelle
Rating ( 7349 )
Taille 22.6 MB
Nécessite Android Android 4.0+
Mise à jour
Installe 500,000+
Catégorie Board, Games
Développeur

Tags: , , ,

Description de 101 Okey – İnternetsiz APK

101 Okey indir. 101 Okey, yapay zekası, zengin görsel efektleri, basit, kullanışlı arayüzü ile amaca uygun 101 Yüzbir Okey indir. İnternetsiz, bilgisayara karşı okey 101 oyna. Ücretsiz 101 Okey İndir. Herkese iyi eğlenceler.

101 Okey Özellikleri:
– Google Game Play Service,
– Başarılar,
– Sıralamalar,
– İstatistikler,
– Görevler,
– Seviyeler.

Ayarlar:
– Katlamalı / Katlamasız seçeneği,
– Oyun Hız Ayarı,
– Akıllı Taş Dizme açık / kapalı

Okey 101 dört oyuncu ile birden fazla turda oynanır. Bu oyunda amaç mümkün olduğu kadar az puanla oyunu bitirmektir. Tüm turlar sonunda en az puana sahip olan oyuncu oyunun galibidir. Puanlar elde kalan taşların üzerindeki sayılar ile belirlenir (örnek: bir kırmızı 3 = üç puan, bir siyah 11 = 11 puan) Oyun desteden çekecek taş kalmayınca bitebileceği gibi oyunculardan birinin elini tamamlaması ile de bitebilir. Oyun belli sayıda turlardan oluşur (örnek: 3, 5, 7, 9 veya 11 tur). Her tur oyunculardan birinin elini bitirmesine kadar sürer.

Oyuncular arasından bir oyuncunun dağıtıcı olarak belirlenmesinden sonra dağıtıcı her oyuncuya 21 taş dağıtır ve kendine 22 taş alır. Geri kalan taşlar masada ters çevrilmiş şekilde dururken bir tane taş açık durur. Bu açık taş jokeri (OKEY taşını) belirler. Oyun saat yönünün tersine doğru oynanır. Oyuna taş dağıtan başlar ve bu oyuncu taş çekmeden bir taş atar. Sonra onun sağındaki oynar. Her sırası gelen oyuncu ya desteden bir taş çeker ya da bir önceki oyuncunun attığı son taşı alır. Oyuncu taş çektikten sonra eğer elindeki serilerin toplamı 101 sayısına ulaşıyorsa elini açabilir (dizdiği serileri masanın üstüne koyar). Oyuncu elini açınca elindeki serileri masaya diğer seri taşların yanına koyar. Eğer oyuncu masaya taş açamıyorsa masaya bir taş atarak sırasını savar. Oyun sırası gelen oyuncu sırasını mutlaka masaya bir taş atarak tamamlar hatta tüm elini açsa dahi son taşını masaya atmak zorundadır.

El açmak için en az 101 sayınız olmalıdır. El açmak için elinizde aynı numaralı değişik renklerden 3 veya 4 adet set (örnek olarak siyah 5, kırmızı 5 ve bir tane de mavi 5) veya aynı renklerden sıralı sayı seti (örnek olarak kırmızı 7,8,9) olmalıdır. Bir sette minimum 3 taş olmalıdır. Mevcut açılmış taşlara taş eklenebilmesi için oyuncunun minimum 101 sayısına ulaşarak elini açmış gerekir. Aynı oyun sırasında hem elinizi açabilir hem de diğer açılmış setlere eklemeler yapabilirsiniz. Eğer oyuncu kendinden önceki oyuncunun attığı taşı alırsa bu aldığı taşı kullanmak zorundadır. Eğer bu atılan taşı alan oyuncu henüz elini açmamış ise bu taşı aldığı zaman elini açmalı ve açtığı setlerin birinin içinde bu alınan taş da kullanılmış olmalıdır. Bu alınan taşın elinizde istekada durmasına müsaade edilmez. Eğer bu alınan taş set oluşturmada veya el açmada kullanılamıyorsa bu taş geri yerine konur ve desteden bir taş çekilir. Bu yanlışlıktan dolayı ceza puanı verilmez.

Eli açmak için bir başka yol da en az beş çift taş biriktirmektir. Çiftten anlaşılan benzer iki taştır. Eğer oyuncu bir kez çifte giderek oyun açarsa bu oyunda bir daha normal bir set açamaz. Ancak diğer oyuncuların açmış oldukları masadaki setlere taş ekleyebilir. Eğer masadaki dört oyuncu da aynı oyun içinde çift açarsa bu tur iptal olur ve yeni oyuna başlanır. Hiçbir oyuncu bu oyunda ceza puanı almaz.

Ayrıca Pişti, Batak, Okey, Hearts, Spades, Gin Rummy gibi oyunlarımızı da deneyebilirisiniz.
101 Okey hd ekranlara sahiptir.

101, 101 okey, okey 101, 101 oyna, 101 indir, 101 okey hd, 101 okey oyna, 101 okey indir, internetsiz 101, 101 internetsiz, 101 plus, yüzbir okey, yüzbir oyna, okey yüzbir, yüzbir indir, 101 okey plus, yüzbir okey oyna, 101 online, online 101, çanak 101, çanak 101 okey, 101 okey online, okey, okey indir, okey plus, online okey, okey oyun, okey hd, okey oyna, okey oyunu, yüzbir, yüzbir okey indir, batak hd, okey oyun, yüzbir okey plus, bedava okey, okey pro, online okey, gamyun, yuzbir, yuzbir oyna, 101 okey pro, mynet okey, mynet 101, mynet 101 okey.
101 Okey download. 101 Okay, artificial intelligence, rich visual effects, simple, practical and convenient interface 101 hundred thousand Okey download. Without internet, play hockey against the computer 101. Download Free Okey 101. Have fun everybody.

Okey 101 Features:
– Google Play Game Service,
– Achievements,
– Rankings,
– Statistics,
– Tasks,
– Levels.

Settings:
– Folding / doubling option,
– Game Speed ​​Adjustment,
– Smart Stacking Stones on / off

Okey 101 is played in more than one round with four players. In this game the goal is to finish the game with less points as possible. All tours end the player with the least points is the winner. Ratings are determined by the numbers on the resulting residual stone (example: a red 3 = three points, a black 11 = 11 points) Games will draw from the deck stones can be with the completion of one hand of the player can be empty of bits. The game consists of a number of tour (example: 3, 5, 7, 9 or 11 rounds). Each round lasts until one of the players to finish the hand.

The player the dealer deals each player 21 stone after determination as a player and takes its distributors from 22 stone. The remaining stones, one stone stands as an inverted open while standing on the table. This açık taş wildcard (OKEY moved), determine. The game is played anticlockwise right. Games will begin distributing this stone and stone pulling the player throws a stone. Then he plays the right of it. Each row from the player or from a stone deck gets the last move that takes the previous player or a horse. Players can turn his hand after pulling the stone if the total reaches 101. If the number of series in hand (which puts on the table a series knee). Players opened the series in the hands of the hands of the other series of stone put them on the table. If the repellent as throwing a stone table stone player can not open the table. The game is as complete as throwing a stone from the players or even the entire table must open your hand even has to throw the last stone on the table.

To open hands must have at least 101 points. 3 or 4 pieces of the same number of sets of different color on hand to open hand (for example black 5, 5 red and one blue 5) or sequential number of sets of the same color (red, for example 7,8,9) should be. It must be a minimum of 3 stones in a set. The present lArA taş stone opened 101 reaching the minimum number of players to be included must have opened his hand. During the same game can open your hand both sets you can add to the other opened. If a player gets carried by the self-move the previous player must use it receives. If this has not yet been thrown move the player must open the hand must turn his hand when he gets this stone and stone used in one of these sets received in the open. It is not allowed to stop the stone taken cue in your hand. If not available in this build stone embankments or taken in hand to open these stones are put back into place and pulled a stone from the deck. Because of this mistake will not be penalized.

Another way is to accumulate at least five pairs of stones to open the hand. Two stone is apparently similar to the couple. If the player once if it can not open a double game going hungry than normal sets in this game. However, other players can add lArA taş set the table they have opened. If the table four players in double opened in the same game this tour will be canceled and a new game begins. No player will receive penalty points in this game.

He was also fired, Batak, Okey, Hearts, Spades, you can try out our games like Gin Rummy.
Okey 101 HD has a screen.

101, 101 hockey, play hockey 101, 101, 101 free, 101 joker hd, play 101 okey, 101 joker download, an internet 101, 101 without a net, 101 plus one hundred thousand okey, play one hundred thousand, okay hundred thousand is, the one hundred thousand downloads, 101 joker plus , play one hundred thousand okey 101 online, online 101, dish 101, the dish 101 is okey, 101 okey online okey, okey download, okey plus, online okey, okey game, joker hd, play okey, okey game, hundreds of thousands of one hundred thousand okey download , swamp hd hockey game, okey hundred thousand plus free okey, okey pro, online okey, the gamy, One hundred, one hundred thousand plays, 101 pro okey, okey mynet mynet 101, 101 mynet joker.
– Hata Düzeltmeleri.