Yeni Milyoner 2018 APK

Yeni Milyoner 2018 APK

(12598)Games, Trivia

Informations sur l'application of Yeni Milyoner 2018 APK

Nom de l'application Yeni Milyoner 2018
Nom du paquet az.ustad.yenimilyoner
Version actuelle
Rating ( 12598 )
Taille 15.4 MB
Nécessite Android Android 4.1+
Mise à jour
Installe 1,000,000+
Catégorie Games, Trivia
Développeur

Tags: , , ,

Description de Yeni Milyoner 2018 APK

Hem eğlenmek için, hem de yeni bilgiler öğrenmek için Yeni Milyoner oyunu tam size göre. Bu oyunda Genel Kültür, Tarih, Edebiyyat, Spor ve Muzikle ilgili 12000’den fazla yeni ve güncel soru bulnmakdadır. Özellikle yeni bilgiler öğrenmek isteyenler için mükemmel bir oyun.

Yenilenen Milyoner oyununda şimdi DÜELLO’ya katıla bilirsiniz. DÜELLO bilgisine güvenen iki kişinin bir birine meydan okumasıdır. İster arkadaşlarınızla isterse de rastgele kişilerle yarışabilirsiniz. Binlerce yeni ve güncel sorulardan oluşan DÜELLO’ya arkadaşınızı davet edin ve bakalım Kim Milyoner olacak?

Yeni Milyoner için hazırlanmış mükemmel reyting sistemi ile, haftalık, aylık ve yıllık puan tablosunu görebilir, milyonerleri harita üzerinde konumlarını görebilir ve arkadaşlarınız arasında sıralamanızı görebilirsiniz.

Tüm soruların beğenilme ve beğenilmeme sayını izleyebilir, sorunun kaç kez döğru kaç kez yanlış cevaplandırıldığını görebilirsiniz.

Özellikler:
– 12.000+ güncel ve yeni sorular.
– Tek kişilik oynama imkanı
– Düello’ya katılarak çift kişilik oynama imkanı
– Lokasyon bazlı reyting sistemi
– Facebook entegrasyonu
– 4 joker hakkı
– Online sıralamalar (En İyiler, Rekorlar, Arkadaşlarım)

keywords: yeni milyoner 2018 quiz game güncel oyunlar
and to have fun, learn new information for both new Millionaire game is for you. In this game General Culture, History, LITERATURE, sports and more than 12,000 new and current questions about music is bulnmakd. Especially a perfect game for those who want to learn new information.

  Renovated in Millionaire game now, you know to join the duel. DUEL knowledge is confident the challenge two people to one another. Whether you’re with your friends you can also compete with random people. Thousands of new and invite your friend to a duel consisting of current questions and let’s see who will be A Millionaire?

With excellent rating system prepared for a new millionaire, weekly, monthly and yearly tables can see, you can see your ranking among millionaires can see their locations on the map and your friends.

All questions can track the number of likes and dislikes, you can see how many times the true problem is the number of times you answered incorrectly.

Features:
– 12.000+ current and new questions.
– Single play facilities
– the possibility of playing a double joining Duel
– Location based rating system
– Facebook integration
– 4 joker
– Online rankings (Best, Records, My Friend)

keywords: new millionaire quiz game to date in 2018 games