ROKA – Bilgi Yarışması APK

ROKA – Bilgi Yarışması APK

10.0 (2609)Games, Trivia

Informations sur l'application of ROKA – Bilgi Yarışması APK

Nom de l'application ROKA - Bilgi Yarışması
Nom du paquet com.rokagame.roka
Version actuelle
Rating 10.0 ( 2609 )
Taille 16.6 MB
Nécessite Android Android 4.1+
Mise à jour
Installe 50,000+
Catégorie Games, Trivia
Développeur

Tags: , , ,

Description de ROKA – Bilgi Yarışması APK

♦ Binlerce soru ve kategori
Sürekli artan sorularla aynı sorulara takılmadan istediğin kategoride yarışma keyfi. Bilgini ve jokerlerini kullanarak rakiplerine karşı üstünlük kur!
♦ Arkadaşlarınla canlı oyna!
Istersen çevrimiçi arkadaslarınla istersen çevrimiçi olan diğer tüm oyuncular ile rekabet edebilirsin. Ayrıca her oyun sonunda zaferlerini istediğin platformda duyurabilirsin.
♦ Istediğin kişiyle düello!
Çevrimiçi arkadaşlarına düello teklif edebilirsin ve aynı zamanda yarışabilirsin. Eğer arkadaşın çevrimiçi değil ise beklemek zorunda değilsin. Sen önceden başlayabilirsin!
♦ Liderlik yarışı!
Günlük , haftalık ve aylık her kategori icin yenilenen liderlik tablosu ile sürekli yenilenen rekabete ortak ol. Ayrıca uzun soluklu bir rekabet icin tüm zamanları içeren liderlik tablosu. Kazandığın puanlar ile sıralamanı arttırıp lider olabilirsin.
♦ Mesajlaşma
Her oyun sonrasında mesajlaşarak oynadığınız oyunu tartışabilir , oyun dışında da diğer oyunculara mesaj gönderebilirsiniz.
♦ Bedava!
Oynamak icin hiç bir ücret ödemen gerekmiyor.

Hendese Yazılım
http://rokagame.com/

Facebook: www.facebook.com/rokagame/

Anahtar kelimeler: multiplayer,bilgi yarışması,trivia,bilgi,bil,yarış,yarışma,çevrimiçi yarışma
♦ Thousands of questions and categories
competition in the category you want to enjoy not just the same question with the ever-increasing problem. Using the exchange of knowledge and wildcard advantage over competitors!
♦ play live with your friends!
Whether you want your online friends if you can compete with all other players who are online. Also announced at the end of each game you can on the platform you want the victory.
♦ duel with the person you want!
You may ask your friends and you can race duel online at the same time. If you do not have to wait for your friend is not online. You can start already!
♦ Leadership race!
Daily, weekly and monthly leaderboards for each category on the renewed constantly updated with the competition partners. In addition, long-term competitiveness on the leadership table of all times. You can increase your ranking with the points you earn leader.
♦ Messaging
After exchanging messages can discuss the game you play each game, you can also send messages to other players out of the game.
♦ Free!
Price does not ever have to pay to play fee.

Hendese Software
http://rokagame.com/

Facebook: www.facebook.com/rokagame/

Keywords: multiplayer, quiz, trivia, knowledge, know, racing, competitions, online competitions