1 GB Kazan – Bedava İnternet Paketi APK

1 GB Kazan – Bedava İnternet Paketi APK

Informations sur l'application of 1 GB Kazan – Bedava İnternet Paketi APK

Nom de l'application 1 GB Kazan - Bedava İnternet Paketi
Nom du paquet com.gbmilyoneri.kazan
Version actuelle 1.0.0
Rating ( 1633 )
Taille 3.6 MB
Nécessite Android Android 4.0.3+
Mise à jour 2017-12-08
Installe 100,000+
Catégorie Games, Trivia

Tags: , , , ,

Description de 1 GB Kazan – Bedava İnternet Paketi APK

Genel kültür, coğrafya, matematik, popüler kültür sorularıyla hazırlanmış soru-cevap yarışmasında başarılı olan herkese mobil internet paketi kazanma şansı veren uygulama GB Milyoneri şimdi google playde!

Durma, hemen indir yarışmaya başla!

Hiç başarılı olamazsan da üzülme, başarmaya en çok yaklaşanlar, hafta içinde en çok doğru cevap verenlere, en çok yarışanlara da hediye ödüller dağıtılıyor..

GB Milyoneri başka uygulamalara benzemez! Hem eğlen, hem bilgilerini geliştir hemde ödüller kazan!

Daha detaylı bilgi için uygulama içinde detaylar ve şartlar bölümü nasıl çalışır kısmını inceleyiniz. Uygulama işleyişi soruların güncellenmesi, ödül dağıtım sistemi üzerinde yapılan her türlü değişikliği uygulama içi bildirim sistemiyle takip edebilirsiniz.

Uygulamanın ülkemiz gsm operatörlerinden turkcell, vodafone ve turk telekom ile ilişkisi yoktur. Dolayısıyla bu operatörlerin yayınladıkları GNC, BİP, Yaani, Selfie gibi uygulamalarla da bir bağlantısı yoktur!
General culture, geography, mathematics, giving everyone the chance to win a mobile internet package, which is successful in the competition with prepared questions and answers to practice questions GB Millionaire popular culture now in google play!

Go ahead, download the contest starts now!

Never worry if you do not succeed in, to achieve the most approaching, giving the most correct answers in weeks, distributed as gifts to those most racing prizes ..

GB Millionaire is dissimilar to other applications! Both have fun, win prizes in both developed and details!

Examine the details of how it works in practice and conditions section for more detailed information. Practice functioning of the questions to be updated, award-house distribution system notification of any changes to applications on the system can follow.

Application of GSM operator Turkcell, our country has no relationship with Vodafone and Turk Telecom. So they published these operators GNC, BEEP, either new, there is also a connection with applications such as Selfie!
* Alttaki reklamlar kaldırıldı.
* Hatalar giderildi.
* Hızlandırıldı.
* Grafikler güncellendi.